uchwyt.waw.pl
Kupuj bez rejestracji!  

Nowe autoboxy THULE Touring

Strona główna  »  Artykuły  »  Nowe autoboxy THULE Touring


Nowe autoboxy THULE Touring
W sprzedaży pojawiły się długo oczekiwane autoboxy THULE Touring, które jak zapowiada producent są następcą popularnych na całym świecie boxów dachowych THULE Pacific. Nowe boxy samochodowe THULE Touring dostępne są w kilku wersjach, różniących się od siebie wielkością i pojemnością. Dzięki dużemu zróżnicowaniu w ofercie boxów THULE Touring, każdy znajdzie produkt spełniający jego indywidualne wymagania.

Podstawowym modelem jest kompaktowy box samochodowy THULE Touring 100 (634100), który dzięki pojemności 330 litrów i ładowności 50 kg, doskonale nadaje się do zwiększania przestrzeni ładunkowej w małych samochodach, np. hatchback. Wyposażony w nową fakturę materiału pokrywy Aeroskin, wyróżnia się eleganckim wyglądem oraz bardzo dobrymi parametrami aerodynamicznymi. Podobnie jak inne boxy bagażowe THULE również THULE Touring 100 posiada wiele udogodnień, dzięki którym jego codzienna obsługa jest łatwa i komfortowa.
Wszechstronne boxy dachowe THULE Touring oferują m.in.: system szybkiego montażu FastClick, obustronne otwieranie pokrywy Dual-Side, specjalne podnośniki wspomagające otwieranie i zamykanie wieka Dual-Force oraz centralny zamek, który efektywnie zabezpiecza przewożony w boxie bagaż przed kradzieżą. Boxy bagażowe THULE Touring 100 pasują do belek bagażnikowych o szerokości do 90 mm.