uchwyt.waw.pl
Kupuj bez rejestracji!  

Artykuły

Strona główna  »  Artykuły


Każdy kierowca wie, że na wysokość spalania paliwa przez samochód wpływa kilka czynników. Jednym z nich jest aerodynamika pojazdu. Nieprzypadkowo producenci projektując współczesne samochody, stosują w nich opływowe kształty, pochyłości. Robiąc wszystko aby samochód był jak najbardziej aerodynamiczny, zmniejszają jednocześnie spalanie paliwa. Pojazd jest ekonomiczny również podczas użytkowania w trybie miejskim. Łatwo wobec tego zrozumieć niechęć niektórych osób do boxów dachowych. Niestety, takie przekonanie że boxy dachowe pogarszają aerodynamikę samochodu niewiele mają już wspólnego z rzeczywistością.
Nowoczesne bagażniki dachowe nie przypominają już prostokątnych klocków, jakie są nam znane z minionej epoki. Zamiast tego dzisiaj produkowane boxy dachowe to wysokiej jakości akcesoria samochodowe , których aerodynamiczny kształt nie pogarsza prowadzenia samochodu oraz nie zwiększa zużycia paliwa. Zamiast tego produkty te mają do zaoferowania dziesiątki najróżniejszych pojemności i bogaty asortyment wymiarów. Szybki sposób mocowania również pozytywnie wpływa na zainteresowanie boxami dachowymi wśród kierowców samochodów osobowych.
W sprzedaży pojawiły się długo oczekiwane autoboxy THULE Touring, które jak zapowiada producent są następcą popularnych na całym świecie boxów dachowych THULE Pacific. Nowe boxy samochodowe THULE Touring dostępne są w kilku wersjach, różniących się od siebie wielkością i pojemnością. Dzięki dużemu zróżnicowaniu w ofercie boxów THULE Touring, każdy znajdzie produkt spełniający jego indywidualne wymagania.
Wielkimi krokami zbliża się sezon letnich urlopów. W ofercie producentów bagażników samochodowych pojawiają się najnowsze modele boxów dachowych, które bardzo często towarzyszą nam podczas wakacyjnych podróży. Jednym z najnowszych na rynku produktów tego typu jest autobox dachowy Taurus 450 Xtreme II, który zyskał całkowicie nowy wygląd oraz podwyższoną funkcjonalność. Dzięki doskonałemu stosunkowi jakości do ceny, box dachowy Taurus 450 Xtreme II sprosta oczekiwaniom bardzo szerokiego grona odbiorców.
W ofercie marki THULE znajdziemy uniwersalne uchwyty narciarskie , które pozwalają na bezpieczny transport nart i desek snowboardowych na bagażnikach bazowych samochodów. Jednym z takich uchwytów jest aerodynamiczny bagażnik na narty THULE Deluxe 726, którego konstrukcja umożliwia bezpieczny i wygodny przewóz 4 part nart lub 2 desek snowboardowych.
Chcesz zwiększyć przestrzeń ładunkową swojego samochodu, jednak nie masz możliwości zastosowania boxu dachowego? Jeśli tak, możesz to zrobić za pomocą kufra bagażowego THULE 900 BackUp, który został odpowiednio przystosowany do montażu z tyłu samochodu na platformie EasyBase bez użycia narzędzi.
Bagażniki rowerowe montowane na haku holowniczym samochodu to doskonała alternatywna dla uchwytów rowerowych montowanych na dachu, zwłaszcza w sytuacjach gdy chcemy na nim zamontować box bagażowy. Uchwyty rowerowe do montażu na haku przeważnie pozwalają na przewóz większej ilości rowerów, dzięki są szczególnie polecane dla rodzin z dziećmi.
Uchwyt rowerowy na tylne drzwi to doskonałe rozwiązanie w sytuacjach, gdy chcemy zabrać ze sobą więcej niż jeden rower. Jednym z częściej kupowanych uchwytów rowerowych tego typu jest bagażnik THULE Backpac 973, umożliwiający wygodny i bezpieczny transport dwóch rowerów (wysoko umieszczone rowery nie zasłaniające świateł ani tablicy rejestracyjnej).
Potrzebujesz pojemnego boxa dachowego , który charakteryzowałby się nowoczesnym wyglądem, aerodynamicznym kształtem oraz dużą pojemnością? Do tego zapewniałby łatwy i szybki montaż na dachu samochodu oraz optymalny poziom bezpieczeństwa dla przewożonego ładunku?
Poszukujesz pojemnego i aerodynamicznego boxa dachowego do przewozu ładunku, który doskonale komponowałby się z linią Twojego samochodu? Jeśli tak, to bagażnik dachowy THULE Motion 600 (czarny z połyskiem 6206B) z całą pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom.
Przestawiamy wysokiej klasy uchwyt na rower FreeRide 532 THULE, który doskonale łączy wysoką jakość wykonania, funkcjonalność i atrakcyjną cenę. Ze względu na swoje właściwości użytkowe, uchwyt rowerowy FreeRide 532 jest w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników.

Archiwum